Шановні педагоги!

Вітаю Вас з нагоди радісних і величних свят - Нового року та Різдва Христового.

Нехай Вифлеємська зоря засяє у Ваших серцях, у Ваших домівках, у Ваших родинах. Пришле здоров’я і щастя, мир і злагоду, радість і благополуччя, віру і надію у день прийдешній.

Христос народився! Славімо його!

/Files/photogallery/1173/Z-novym-rokom1.jpg


9листопада - День української писемності та мови

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства.

За православним календарем – це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – письменника, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

Колись цього дня віддавали до школи дітей. Батьки зі школи йшли до церкви та ставили свічку перед образом преподобного, вірячи, що він допоможе дитині вивчитися. І, що головне, вчитися все життя багато, старанно і завжди. Адже «користь від цього є велика», бо «Хто вчиться змолоду – не зазнає на старість голоду».

Традиційно, в День української писемності та мови покладають квіти до пам’ятника Нестора-літописця, відзначають найкращих популяризаторів українського слова, а ще у цей день усі мають можливість продемонструвати знання української мови під час написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.


Шановні педагоги!

Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем працівників освіти.

Зичу Вам здоров'я, щастя, радості, добра, мирного неба, здійснення усіх мрій, успішної реалізації планів та ідей.

/Files/photogallery/1175/index 1.jpg



22 cічня - День Соборності України

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.
Йому передувало підписання 22 січня 1918 р. Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. Західно-Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918 року. Процес об’єднання України завершився 22 січня 1919 року.
Акт возз’єднання УНР та ЗУНР – історичний факт, який показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному.
21 січня 1990 року жителі багатьох населених пунктів по дорозі між Києвом і Львовом утворили живий ланцюг, відзначивши цю історичну дату.

Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.
Акт Злуки був глибоко детермінований історично і спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну національну державу. Він став могутнім виявом волі українців до етнічної й територіальної єдності, свідченням їхнього самоусвідомлення, важливою віхою процесу становлення політичної нації. Ідея соборності українських земель набула державного статусу, в наступні десятиліття залишалась об’єднуючим чинником і чи не єдиним спільним положенням програмних цілей усіх течій національно-визвольного руху. Акт Соборності надав завершеної форми самостійній українській державі, сприяв подоланню залишків ідей федералізму в ментальності національної політичної еліти.

/Files/photogallery/1173/images.jpg


Ласкаво просимо!

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

Наша місія: "Учневі недостатньо дати лише знання, а ще необхідно навчити користуватися ними. Знання та вміння формують його життєві компетентності, необхідні для успішної самореалізації у житті, навчанні та праці"

Коротко про нас

teacher4

Дякуємо School Champion за наш сайт!

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
рейтинг0
відповіді1
перегляди288
рейтинг0
відповіді1
перегляди280
рейтинг0
відповіді1
перегляди267
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.